Wakacyjna grupa wsparcia dla mam

young-woman-2239269_1920
Kochane Mamy, zapraszamy Was do nowej, wakacyjnej grupy wsparcia online.
1,5 godziny tylko dla Was.
Start: 25 czerwca, godz. 18

 

 

 

Kochana Mamo, zapraszamy Cię do chwili wytchnienia z innymi mamami. Chcemy dać Ci czas na oderwanie się od dzieci, od męża, od pracy, od codziennych obowiązków.
Jeśli tak jak my, od kilku miesięcy spędzasz większość czasu ze wszystkimi domownikami i łączysz obowiązki, żony, mamy, pracownika, sprzątaczki, praczki, kucharki itp.?
Jeżeli tak jak my, od dłuższego czasu żyjesz w permanentnym hałasie i niewiele masz chwil wytchnienia?
Jeżeli tak jak my, od dłuższego czasu Twoje życie obraca się wokół komputera, domu i rozmów telefonicznych z tymi samymi osobami?
Zapraszamy Cię do spędzenia 1,5 godziny w gronie mam, które doświadczają tego co Ty, i chciałyby o tym porozmawiać, złapać oddech, napełnić się sobą nawzajem.
Zapraszamy Cię do rozpoczęcia z nami wakacyjnej przygody.
Nie ważne gdzie będziesz. Wystarczy telefon i słuchawki.

Startujemy 25 czerwca o godzinie 18:00

Grupa będzie zamknięta, złożona maksymalnie z 10 mam. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Cykl obejmuje  5 spotkań
Proponowany terminy:
25.06, 2.07, 23.07, 6.08, 20.08
w godzinach 18:00-19:30

Miejsce: Zoom lub Skype
Koszt: 150 zł/cykl spotkań (30 zł/spotkanie)
Zgłoszenia i informacje: warsztaty@tworczakobieta.pl (w tytule “wakacyjna grupa wsparcia”)

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata na konto Fundacji
Nr rachunku: 87 1140 2004 0000 3402 7484 1311
Tytułem: (wakacyjna grupa wsparcia)

W przypadku rezygnacji uczestnika na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 7 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

P.S. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, a chcesz skorzystać z naszej oferty warsztatowej napisz nam o tym.
Jeżeli masz możliwości finansowe i możesz wpłacić więcej, zrób to. Wesprzesz tym samym kobietę, która nie może sobie pozwolić na taką kwotę a chciałaby uczestniczyć w warsztatach.

Osoby prowadzące:

Współautorki wszystkich programów warsztatów realizowanych przez Fundację. Współzałożycielki Fundacji “Twórcza Kobieta”. Mężatki, mamy.

Monika Renard-Hasik – Psycholog z doświadczeniem trenerskim, a także w zakresie public relations, marketingu i reklamy. Współpracuje psychologicznie i warsztatowo z kobietami z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach. W trakcie Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia.

Agnieszka Pisula – Psycholog z doświadczeniem dydaktycznym, trenerskim, psychologicznym. Ukończyła Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w Ośrodku Intra. Autorka książki-poradnika o stracie dziecka w wyniku poronienia Mam dziecko w niebie. Posiada doświadczenie pracy m.in. z kobietami, małżeństwami którzy doświadczyli straty dziecka, a także z seniorami.
Kontakt w celu umówienia się na wizytę tel. 608 557 934.