Wykład ONLINE – Święta oczami dzieci.

 

Jak dobrze przeżyć Święta Bożego Narodzenia – Święta oczami dzieci.
15 grudnia (wtorek) godzina 19:30 FACEBOOK KDK

 

 

 

 

Zapraszamy na bezpłatny wykład ONLINE
Termin: 15 grudnia 2020 r. godz. 19.30
Miejsce:  FACEBOOK KDK

Podczas wykładu opowiemy o tym, jak Święta Bożego Narodzenia w swoich rodzinach widzą dzieci. Jakie są ich potrzeby. Co możemy zrobić jako rodzice, opiekunowie, aby ten czas był przyjemny i dobry dla nich i dla nas.

Punktem wyjścia będą wnioski z badania ankietowego przeprowadzonego w 2019 roku na temat przeżywania Świąt wśród dzieci w wieku 9-12 lat z dwóch warszawskich szkół.

Ufamy, że to przedświąteczne spotkanie będzie okazją do zatrzymania się, refleksji, może podzielenia się sobą oraz ubogacenia siebie i sobą innych. A wszystko po to, byśmy w nadchodzące Święta mogli wnieść więcej dobra do swoich domów i spojrzeć na nowo, na relacje ze swoimi dziećmi.

Wykład poprowadzą Agnieszka Pisula i Monika Renard-Hasik z Fundacja Twórcza Kobieta.

Agnieszka Pisula – psycholog z doświadczeniem naukowym, dydaktycznym i trenerskim. Specjalizuje się w pracy z kobietami, małżeństwami,  które doświadczyły straty dziecka, a także z seniorami. Autorka książki -poradnika o stracie dziecka w wyniku poronienia Mam dziecko w niebie. Ukończyła Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w Ośrodku Intra. W trakcie II stopnia specjalizacji w zakresie terapii EMDR, a także Szkoły Psychoterapii Systemowej. Współzałożycielka Fundacji Twórcza Kobieta.

Monika Renard-Hasik – psycholog z kilkuletnim doświadczeniem trenerskim, szczególnie w pracy z kobietami, obecnie w trakcie certyfikacji na specjalistę terapii uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Współzałożycielka Fundacji Twórcza Kobieta.