Zbiórka pieniędzy na książki

BO
Zapraszamy Was do włączenia się w akcję Biblioteka Ozdrowieńców. Pomóżcie nam kupić 1000 książek dla pacjentów szpitali!

 

 

 

Drogie Panie,

Chciałybyśmy zaprosić Was do włączenia się w szlachetną akcję „Biblioteka Ozdrowieńców”, której organizatorem jest Fundacja SMS z Nieba. Celem akcji jest dostarczenie darmowych wartościowych książek dla pacjentów szpitali i innych placówek z całodobową opieką.

Czas pobytu w szpitalu może być nie tylko czasem wychodzenia z choroby, ale też czasem rozwoju duchowego, czasem w którym dobra książka pomoże na nowo odkrywać wartość osoby, odzyskać nadzieję i radość z życia – pomimo przeżywanych problemów, pomimo choroby.

Książki, które będą dystrybuowane mają być nie tyle rozrywką co strawą duchową. Książki te będą dawały motywację, będą stawiały pytania, będą pokazywały, że jest nadzieja nawet wtedy, kiedy z perspektywy czysto ludzkiej wygląda, że jej już nie ma.

W ramach Fundacji chcemy zakupić książki z Wydawnictwa Mocni w Duch, które uważamy za cenne i godne przekazania, a którego autorki książek miałyśmy okazję gościć podczas jednego ze śniadań naszej Fundacji.

Pragniemy zakupić 1000 książek za kwotę ok. 10 000 zł.
Bez Was nie damy rady!

Razem mamy szansę podwójnie przyczynić się do szerzenia dobra, bo:
1. Wesprzemy Akcję Biblioteka Ozdrowieńców
2. Wesprzemy Centrum Ewangelizacyjno-formacyjne Mocni w Duchu

Potrzebujemy Waszego wsparcia! Każda kwota się przyda i będzie cenna!

Przekażcie proszę tą wiadomość wszędzie tam, gdzie są ludzie dobrego serca. Niech będzie to nasza cegiełka ewangelizacyjna. Będziemy Was informować o tym, ile wspólnie udało nam się zebrać i zakupić.

Wpłaty proszę dokonywać na  konto Fundacji:
mBank nr rachunku: 87 1140 2004 0000 3402 7484 1311

Poprzez aplikację DOTPAY KLIKNIJ TU

Tytułem:  Biblioteka Ozdrowieńców

DZIĘKUJEMY!

Więcej o akcji: www.zanurzeniwmilosci.pl