Ciekawe miejsca i inicjatywy

 

www.centrumkobiety.pl

CK_logo_01

Centrum Kobiety powstało z miłości do kobiecego ciała i fascynacji jego działaniem. Pragnie zarażać kobiety swoją pasją, przekazując wiedzę i wzbudzając w nich ciekawość siebie i swojego ciała. Tworzy Społeczność świadomych kobiet, które potrzebują zaangażowanych lekarzy i specjalistów od zdrowia kobiety.


www.poronienie.pl

cropped-naglowek211

 Serwis poświęcony tematyce poronień. To zbiór informacji dla rodziców i najbliższych na temat poronień w aspekcie medycznym, psychologicznym i prawnym.

 

www.stratadziecka.pl
logo

Wspólnota Rodziców po stracie dziecka. Działa w ramach Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Gdańskiej. Dwa razy w roku w domach rekolekcyjnych Archidiecezji Gdańskiej organizują rekolekcje dla osieroconych rodziców  z całej Polski.

 

 

www.wymazona.com.pl
wymazona 2
Blok żon z Wrocławia, które chcą pracować nad sobą, aby stawać się szczęśliwą, spełnioną, ukochaną, jedyną i niepowtarzalną Dzielną Niewiastą, cenniejszą niż perły, Wymarzoną Żoną dla swojego Męża.

 

www.zona-spelniona.blogspot.com
zs2
Żona Spełniona, czyli przemiana Twojego małżeństwa zaczyna się od Ciebie! Niezwykle inspirująca autorka bloga, pełna zapału, nadziei i wiary w drugiego człowieka. Gorąco polecamy!

 

www.spotkaniamalzenskie.pl
”Spotkania Małżeńskie mają na celu pogłębienie, odnowienie, a nieraz odbudowanie miłości małżeńskiej.”

www.grunttorodzina.pl
”Zapraszam Cię do miejsca, gdzie rodzina jest podstawą naszego funkcjonowania na tym świecie.”

www.fpr.pl
Fundacja Pomoc Rodzinie

www.cpk.org.pl
Centrum Praw Kobiet

www.dzielneniewiasty.pl
”Blog o codzienności. O historiach prawdziwych, zaobserwowanych, naszych. O sprawach ważnych, koniecznych i tych mniej istotnych. O drobiazgach tkających życie, radości z rzeczy małych, ufności nie zawsze łatwej. O pięknie, sile marzeń i zwyczajności dnia. O poszukiwaniach, pytaniach i odnajdywaniach. O kobiecym sercu…”