12 grudnia przedświąteczne Spotkanie dla Kobiet

filizanki

Zapraszamy 12 grudnia do Restauracji Halka na nasze spotkanie pt. “W społeczności kobiecej moc”. Porozmawiamy o tym, Jak nie ranić i nie pozwolić ranić siebie w relacjach z najbliższymi? Potwierdź swoją obecność i przyjdź!

 

 

 

Ciągle w biegu i pośpiechu? Brakuje Ci czasu na rozmowę z bliskimi? Zapraszamy na przedświąteczne spotkanie w gronie kobiet pt. “W społeczności kobiecej moc“.

12 grudnia 2015, godz. 9:30-12:30

Restauracja Halka, ul. Puławska 43, Warszawa

064f7c4d9982100dc9d71dd44c454374

 

Koszt: 0 zł*
Liczba miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Potwierdź swoją obecność wypełniając formularz zgłoszeniowy**  i przyjdź!

 

Kojące, przytulne wnętrze, świąteczne dekoracje, w powietrzu czuć aromat kawy i świątecznego ciasta. Siadasz w wygodnym fotelu z filiżanką, promienie słońca nieśmiało zaglądają do środka. Jest dobrze i niespiesznie. Rozglądasz się. A wokół tyle niezwykłych kobiet. Tak podobnych do Ciebie. Od słowa do słowa, zaczyna się rozmowa. Słychać śmiech, widać łzy, czuć bliskość I jakąś niezwykłą moc.

Chcemy by spotkanie to było nie tylko czasem wytchnienia, pozyskania energii i rajem dla podniebienia. Pragniemy, by było ono dla każdej z kobiet SPOTKANIEM DLA CIAŁA, DUCHA I DUSZY.

Zaczerpnij od innych kobiet moc na całe Święta!
Porozmawiamy o tym, Jak nie ranić i nie pozwolić ranić siebie w relacjach z najbliższymi?

W programie:

  • grono inspirujących kobiet
  • wyśmienite śniadanie
  • ciekawy wykład zaproszonych Gości połączony z miniwarsztatem
  • panel dyskusyjny
  • czas wytchnienia

 

Zaproszeni Goście:

28

 

Daga Duke – instruktor terapii uzależnień, pedagog, terapeuta zajęciowy, dziennikarka, autorka książek. Posiada bardzo bogate doświadczenie pracy w grupach terapeutycznych oraz z młodzieżą, a także pracuje z osobami uzależnionymi, dziećmi niepełnosprawnymi i młodzieżą z rodzin dysfunkcyjnych.

 

 

asia_sztaudynger

 

Joanna Sztaudynger – autorka książek, dziennikarka, redaktor naczelna jednego z wydawnictw.

 

 

 

 

 

Sylwia Skonieczna – pedagog i nauczycielka w jednej ze szkół Sylwia SkoniecznaMontessori, certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

*Projekt finansuje Urząd m.st. Warszawa 2-1-centrum-komunikacji-spolecznej-warszawa

**Przesłanie formularza jest jednoznaczne z zapisaniem się na Spotkanie w dniu 12 grudnia 2015. W celu wzięcia udziału w projekcie konieczne jest jednak okazanie na spotkaniu wydruku z potwierdzeniem rezerwacji miejsca.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

E-mail (wymagane)

Skąd dowiedziałaś się o Spotkaniu?

Zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Twórcza Kobieta Warszawa, w celach rekrutacji na Spotkanie *zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o ofercie Fundacji *zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883.

 

*W przypadku rezygnacji z udziału na 2 dni przed spotkaniem, “Uczestnik” (osoba zarejestrowana) zobowiązany jest do pokrycia kosztów udziału w Spotkaniu, w kwocie 50 zł). Kwota ta przelana zostanie przez Uczestnika na konto Fundacji (Mbank 87 1140 2004 0000 3402 7484 1311), w terminie 3 dni od daty Spotkania.

Podaruj Sobie chwilę wytchnienia.

www.tworczakobieta.pl