Dziękujemy za Waszą obecność na Spotkaniu dla Kobiet “W społeczności kobiecej moc”

33W minioną sobotę 12 grudnia kolejny już raz miałyśmy możliwość spotkać się w gronie niezwykłych kobiet i porozmawiać o tym,  jak nie ranić i nie pozwolić ranić siebie w relacjach z najbliższymi? (fotorelacja)

 

 

 

Świąteczny nastrój,  przytulne wnętrze, aromat kawy i ciast, grono uśmiechniętych kobiet, promienie słońca zaglądające do środka…

Wszystko to było w sobotę 12 grudnia 2015 roku na Spotkaniu dla kobiet pt. “W społeczności kobiecej moc” organizowanym przez Fundację Twórcza Kobieta, a finansowanym przez Urząd m. st. Warszawa.

Było miło i niespiesznie. Był śmiech, wzruszenia i zamyślenie.
Było coś dla ciała, dla ducha i duszy.

15

 

 

 

374

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy:
– Każdej z Kobiet która zagościła na naszym śniadaniowym Spotkaniu. Za obecność, za uśmiech, za miłe słowa,
– Prelegentkom: Dadze, Joannie i Sylwii za obecność, za warsztaty, za podzielenie się sobą i swoim doświadczeniem zawodowym w trudnym temacie, Jak nie ranić i nie pozwolić ranić siebie w relacjach z najbliższymi?
– Kasi i Joannie, za okazaną pomoc,
– Kamili, za zdjęcia i zatrzymanie w obiektywie niezwykłych chwil tego poranka,
– Restauracji Halka i Pani Edycie za gościnę i wspaniałą współpracę i przekazane prezenty na konkurs.

Dziękujemy, że podarowałyście Sobie i Nam chwilę wytchnienia.

 

Jeżeli miałybyście ochotę wesprzeć naszą działalność logo-dotpay_1312x500fundacyjną,  byłoby nam bardzo miło. Za każdy datek BARDZO dziękujemy. (kliknij na logo)

 

 

Zapraszamfacebook-buttony także do polubienia naszej strony  na Facebook i do śledzenia informacji o naszych  kolejnych inicjatywach i warsztatach

 

 

Fotorelacja

(kliknij tutaj)