Emocje, ach te emocje – warsztaty gościnne

woman-975339_1920

 

Bogactwo czy bieda? Szansa czy zagrożenie? Zapraszamy 8 października na gościnne warsztaty dotyczące emocji. 

 

TERMIN: 8 października (sobota), godz. 9.30 – 15.30

PROWADZENIE: IRENA NEUMUELER

Czasem udajemy, że ich nie ma. Im bardziej próbujemy je zlekceważyć lub uciszyć, tym bardziej biorą nad nami górę. Każdy je przeżywa, ale nie każdy wie jak i co z nimi zrobić, a szczególnie gdy stają się uciążliwe i bolesne. Z nieprzyjemnymi emocjami i uczuciami trzeba postępować mądrze i twórczo, bo są bezcenne w procesie przemiany i rozwoju, ale również niszczyć. A tego nie chcemy!

POWIEMY:

Omówimy przykre emocje i uczucia takie jak: złości, gniewu, zazdrość, wstyd, poczucie winy. Powiemy o tym po co są, od czego zależą, co sygnalizują, czego bronią. Określimy czy uczucia posiadają mnie, czy to ja panuję nad uczuciami? Powiemy co dzieje się gdy uczucia biorą górę nad rozumem i wolą; jakie są konsekwencje tłumienia emocji i uczuć? Poznamy co biblia mówi o uczuciach i jak postaci biblijne radziły sobie z uczuciami.

NAUCZYMY SIĘ:

Jak sobie radzić z emocjami i uczuciami gdy budzą sprzeciw otoczenia; jakie są granice wyrażania uczuć; jak wyrażać gniew i złość, by nie ranić innych; jak uwolnić się od poczucia winy. Nauczymy się przeżywać uczucia na płaszczyźnie wiary.

DLA KOGO?

Zapraszamy kobiety, które pragną poznać głębiej siebie, obawiają się bliskich relacji, chcą nauczyć się wyrażać uczucia, nadać uczuciom wartość i duchowy wymiar.

Warsztaty poprowadzi Irena Neumueler, ceniony mówca na licznych konferencjach, sesjach tematycznych, szkoleniach i irena_neumueller (3)warsztatach rozwoju osobistego, teolog, pedagog, trener rozwoju osobistego, doradca chrześcijański – coach, pomysłodawczyni i autorka programu kobiecych spotkań pod nazwą Status Feminae, na których podejmowane są zagadnienia z psychologii, filozofii i duchowości kobiety, Prezes Fundacji „Status Feminae”.

Miejsce: Warszawa, szczegółowa lokalizacja zostanie podana niebawem

Koszt: 160 zł/os. w tym: materiały warsztatowe, poczęstunek, przekąska obiadowa

Zgłoszenia: warsztaty@tworczakobieta.pl
W tytule proszę wpisać nazwę warsztatów: Emocje

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata na konto Fundacji

  1. Poprzez płatność online DotPay
    W opisie transakcji prosimy wpisać „Warsztaty 8.10.2016”
  2. Na nr rachunku: 87 1140 2004 0000 3402 7484 1311
    Tytułem: (Warsztaty 12.06.2016)

W przypadku rezygnacji uczestnika na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć opłata nie podlega zwrotowi.

P.S. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, a chcesz skorzystać z naszej oferty warsztatowej napisz nam o tym warsztaty@tworczakobieta.pl

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!