Między żoną a matką – konferencja

konferencja_miedzy zoną a matką post_fb_2

 

Jak być spełnioną żoną i mamą. Zapraszamy na konferencję dla kobiet
11 marca, Warszawa

 

 

 

 

Między żoną a matką
Jak być spełnioną kobietą w tych dwóch rolach jednocześnie?

Zapraszamy na konferencję dla kobiet.
11 marca 2017, godz. 9:30-16:40

Warszawa, ul. Dereniowa 12 (przy metrze Imielin) Betania

 

Małżeństwo i rodzina to fundament naszego szczęścia. Chcemy o nie dbać, aby było ono, jak kwitnący ogród. Kiedy pojawiają się dzieci, naturalne jest, że mamy mniej czasu, aby pielęgnować relację z mężem. Czy dzieci są ważniejsze od męża? Jak mądrze ułożyć swoje priorytety?  Jak ożywiać małżeństwo na co dzień, aby było źródłem radości? Jak zadbać o siebie, kiedy czujemy się przytłoczone obowiązkami żony i mamy? Jak radzić sobie z frustracją, która czasem nas dopada, gdy chcemy być doskonałe? Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi podczas konferencji „Między żoną a matką”. Będziemy mieć czas na posłuchanie ekspertów i podzielenie się doświadczeniami z innymi wyjątkowymi konferencja_miedzy żoną a matkąkobietami, które tak jak my są żonami i mamami.

Konferencja będzie niepowtarzalnym czasem dla Ciebie, zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona!

 

 

 

 

Program:

9:30 -10:00  Rejestracja uczestniczek w Domu Parafialnym Betania

10:00-11:00 Msza Święta w Niebieskiej Kaplicy

10:00-11:10 Rejestracja uczestniczek w Domu Parafialnym Betania

11:10-11:20 Agnieszka Strzoda – Otwarcie konferencji. Słowo wstępu

11:20-11:50 Marta Witecka – Mąż czy dzieci? O priorytetach

11:50-12:00 przerwa

12:00-12:30 Joanna Dzieciątko – Jak być prawdziwie szczęśliwą w małżeństwie? Skąd czerpać siłę?

12:30-12:40 przerwa

12:40-13:10 Monika Renard-Hasik – Jak być (nie)doskonałą żoną i mamą?

13:10-13:50 przerwa obiadowa

13:50-14:20 Beata Mądra – Ciało kobiety w macierzyństwie i małżeństwie

14:20-15:20 Warsztaty w małych grupach dotyczące treści z wykładów

15:20-15:30 przerwa

15:30-15:40 Mężowie o żonach. O byciu żoną i mamą w praktyce oczami mężów

15:40-15:50 Siła róży za męża. Propozycja prezentu dla męża.

15:50-16:00 Agnieszka Strzoda – Podsumowanie

16:00-16:10 przerwa

16:10-16:40 Spotkanie liderskie o zakładaniu i prowadzeniu warsztatów dla żon (dla chętnych)

W  programie także:

– możliwość zakupu inspirujących książek w promocyjnych cenach od Wydawnictwa Psalm 18 (psalm18.pl) oraz książek Lindy Dillow

– okazja do poznania oferty Sklepu bez Spodni czyli projekt „Twe Sukienki”

– możliwość zakupu ekologicznych produktów Tabita (www.tabita.com.pl) – jedwabnych i bawełnianych podpasek i wkładek laktacyjnych

– okazja do spotkania i rozmowy z naszymi ekspertami przy kawie

– smaczny obiad

 

Zgłoszenia na konferencję:

Warsztaty@tworczakobieta.pl  tytułem: żona a matka

Miejsce: Warszawa, ul. Dereniowa 12 (przy metrze Imielin) Dom Betania

Koszt: 60 zł

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata na konto Fundacji po uprzednim zgłoszeniu:

 1. Wpłata na niżej podany rachunek:

Nr rachunku Fundacji: 87 1140 2004 0000 3402 7484 1311

Tytułem: (nazwa warsztatów: zona matka)

 1. Poprzez płatność online DotPay

W opisie transakcji prosimy wpisać „zona matka”

**W przypadku rezygnacji uczestnika na 10 dni przed rozpoczęciem zajęć opłata nie podlega zwrotowi.

Jest możliwość uczestniczenia z dzieckiem do 6 miesiąca życia.

Wpłacając większą kwotę niż cena biletu możesz wesprzeć inne uczestniczki.

Jeśli wahasz się czy zapisać się z uwagi na trudną sytuację finansową, koniecznie napisz do nas, spróbujemy pomóc.

————————————————

Wykłady:

Marta Witecka – Mąż czy dzieci? O priorytetach. Jakie są Twoje priorytety? Co jest dla Ciebie ważniejsze? Jaki jest Twój cel? Czy w ogóle masz jakiś? Możliwe, że nie myślisz o tym w kontekście całego życia, gdyż jesteś zajęta przygotowaniem prania z całego tygodnia, dlatego ten wykład pozwoli Ci, choć na chwilę się zatrzymać i przedstawić Boże spojrzenie na nasze priorytety.

Joanna Dzieciątko – Jak być prawdziwie szczęśliwą w małżeństwie? Skąd czerpać siłę?

Na naszym spotkaniu porozmawiamy o akceptacji siebie i tożsamości. Budowanie obrazu samej siebie nie zawsze jest łatwe, ale z Bogiem jest możliwe! Zajrzymy do Pisma Świętego – najlepszej instrukcji, jak być twórczą i kochającą żoną. Porozmawiamy o tym, co jest najważniejsze dla naszych mężczyzn oraz jakimi mamami powinnyśmy być, aby macierzyństwo sprawiało nam radość. Nauczymy się troszczyć o nasze relacje z bliskimi. Będziesz zaskoczona, jak dobry i pociągający jest Boży plan dla małżeństwa. Spotkanie zainspiruje Cię do budowania pełnego pasji i siły związku z mężczyzną, którego wybrałaś oraz z dziećmi, które są darem od Boga.

Monika Renard-Hasik – Jak być (nie)doskonałą żoną i mamą, czyli o oczekiwaniach, frustracjach i nadziejach w poszukiwaniu pokoju serca i spełnienia w roli żony i mamy

Wykład poruszy temat nadmiernych oczekiwań względem siebie, małżeństwa, męża i macierzyństwa. Powiemy, skąd w nas pojawia się to pragnienie bycia doskonałymi w każdej dziedzinie i czy doskonałość jest możliwa do osiągnięcia? Nadmierne nasze oczekiwania rodzą frustrację i poczucie niezadowolenia. Coraz trudniej wtedy zaczyna nam być w codzienności. Powiemy, co z tym zrobić i jak możemy odnaleźć się w nowych rolach i stojących przed nami zadaniach pokój serca i spełnienie.

Beata Mądra – Ciało kobiety w macierzyństwie i małżeństwie. Wykład będzie dotyczył przemian kobiecego ciała – tych widocznych i tych ukrytych – od wyjścia za mąż po urodzenie kilkorga dzieci w kontekście poczucia własnej atrakcyjności. Poruszymy kilka problemów związanych z seksualnością żony żyjącej w napięciu i zmęczeniu codziennych spraw. Zaproponujemy proste sposoby na intymność dającą ukojenie. Wykład będzie oparty na bogatej bibliografii, badaniach naukowych i motywującym słowie Beaty Mądrej.

Dodatkowy warsztat liderski o prowadzeniu spotkań dla mam i żon. Agnieszka Strzoda, Katarzyna Kelm-Letka

(dla chętnych po oficjalnym zakończeniu konferencji) Porozmawiamy o tym, jak  znaleźć grupę żon. Co jest niezbędne do poprowadzenia takiej grupy? Czy to jest trudne? Przedstawimy całe know-how i opowiemy o radości płynącej z dawania swojego czasu innym żonom! Dowiesz się jak być kobietą – liderką, jak możesz inspirować inne kobiety organizując spotkania dla mam i warsztaty dla żon.
——————————————————–

Prelegenci:

Marta Witecka

Ten, kto ją pozna mówi o niej, że jest prawdziwie „dzielną niewiastą”. Żona Andrzeja od 19 lat. Mama sześciorga dzieci, jedno z nich już u Pana. Dwóch synów ma zespół Downa (dla jednego z nich są rodziną zastępczą). Marta jest mocno zaangażowana w służbę w Fundacji Misja Służby Rodzinie – prowadzi spotkania dla mam o wychowaniu dzieci, organizuje letnie obozy dla rodzin, jest liderką Spotkań dla Żon, organizuje spotkania modlitewne, a także spotkania dla narzeczonych. Jej dzieci są w edukacji domowej. Przez lata życia z Jezusem przyświeca jej myśl: „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia!”

Joanna Dzieciątko

Żona wspaniałego męża i mama trójki dzieci. Od 17 lat współdziała z Fundacją Misja Służby Rodzinie. Tutaj dojrzewała jako chrześcijanka, żona i mama. Obecnie prowadzi spotkania dla żon „Twórcza partnerka.” Razem z mężem są zdecydowanymi zwolennikami Edukacji Domowej i na co dzień Joanna jest nauczycielką swoich dzieci. Jest  współzałożycielką Stowarzyszenia Edukacji w Rodzinie.

Monika Renard-Hasik

Żona od prawie 8 lat, mama dwójki dzieci. Współzałożycielka Fundacji Twórcza Kobieta, w której od ponad 6 lat prowadzi autorskie warsztaty “Twórcza kobieta, żona, matka” oraz “Jaką kobietę chcę być?” i inne oraz współorganizuje spotkania dla kobiet. Psycholog z doświadczeniem trenerskim.

Beata Mądra

Od 15 lat szczęśliwa żona Marcina, mama 10 dzieci,  4 z nich już u Pana. Jest mówcą motywacyjnym dla kobiet. Autorka książki: “Chcę być szczęśliwa, tylko dla dziewcząt”. Aktywnie zaangażowana w wiele inicjatyw pro-life, prowadzi rekolekcje, inspiruje słowem i przykładem.

Agnieszka Strzoda

Żona Michała, mama trójki dzieci. Inicjatorka spotkań mam z dziećmi – www.spotkaniamam.pl oraz modlitwy za męża w Róży Różańcowej www.projektroza.pl. Jej powołaniem jest wyszukiwanie liderów i budowania zespołów. Zainicjowała wiele grup dla żon pracujących w oparciu o książkę „Jaką żoną jestem” Lindy Dillow. Uwielbia motywować ludzi do działania. Zawodowo poszukuje programistów.

Katarzyna Kelm-Letka

Żona Michała, mama dwójki dzieci. Pedagog, trener. Obecnie prowadzi wieczorną grupę dla żon na podstawie książki „Jaką żoną jestem” Lindy Dillow. Prawa ręka w organizacji spotkań mam.

———————————————————————————-

Dlaczego warto wziąć udział?

 • Zrobisz sobie prezent
 • Oderwiesz się od codziennych obowiązków
 • Nawiążesz kontakty z kobietami o podobnych wartościach i problemach, z którymi warto się zaprzyjaźnić
 • Dowiesz się, jak mądrze godzić jednocześnie role żony i matki
 • Dowiesz się, jak radzić sobie z frustracją, która czasem nas dopada
 • Poznasz sposoby, jak odnaleźć szczęście w małżeństwie i macierzyństwie
 • Zainspirujesz się, aby ożywić Twoją codzienność
 • Napełnisz się mocą i motywacją do działania

 

—————————————————————-

 Partnerzy Konferencji:

 

 • Fundacja Twórcza Kobieta
 • Spotkania Mam
 • Projekt Róża www.projektroza.pl
 • Sklep „Twe sukienki”
 • Wydawnictwo „Psalm 18”
 • Firma IT DIAMONDS główny sponsor