Trening online „z latarkami”

holding-hands-1772035_1920

 

Zapraszamy na wyjątkowy trening ONLINE. Mamo, singielko, żono, teściowo masz szansę wyrobić w sobie nawyki dbania o swoje potrzeby i poprawić umiejętności komunikacyjne.
Start: 20 lipca

 

 

 

Dla kogo?

Czy jesteś „Matką Polką”? Czy zdarza się, że na Twojej głowie i na Twoich barkach spoczywa zbyt dużo? A może jesteś singielką, albo zwyczajnie jesteś zmęczona relacjami z innymi ludźmi i potrzebujesz czasu dla siebie?

Celem treningu jest zajęcie się Tobą: Twoimi potrzebami i sposobami na zadbanie o siebie, rozwijanie umiejętności komunikacji, a przede wszystkim stworzenie bezpiecznego miejsca, w którym będziesz się mogła zatrzymać, by sprawdzić czego na ten moment potrzebujesz.

Przykładowe tematy, którymi będzie można się zająć – ostatecznie to Ty i grupa będzie w dużej mierze decydowała o kierunku treningu

 • Konstrukcja FUO czyli jak poprawiać umiejętność słuchania i bycia słyszaną
 • Czy złość jest dobra? Do czego jest potrzebna? Czy pod złością może się coś kryć?
 • Co oznacza uznawanie nieodwracalności i czy warto ją uznawać?
 • Co mam do zrobienia na tu i teraz?
 • Jakie mam możliwości rozwoju i która forma jest na ten moment dla mnie najlepsza?

 

Podczas treningu będziesz miała okazję zwolnić, przyjrzeć się sobie: swoim emocjom, ciału i myślom, sprawdzić w jaki sposób wyrażasz się wobec świata, przyjrzeć się potrzebom, których niespełnianie wzbudza u Ciebie np. frustrację. Trening będzie również okazją do przyjrzenia się innym kobietom – ich problemom oraz sposobom na ich rozwiązanie, a także szansą na doświadczenie wsparcia ze strony grupy kobiet, które podobnie jak Ty, chcą poprawić jakość swojego życia.

Formuła

 • Uczestniczkami treningu będą wyłącznie kobiety
 • Trening online w zamkniętej grupie Facebook (dostęp wyłącznie dla uczestniczek i prowadzącego)
 • Elastyczna formuła umożliwiająca Ci na branie udziału w treningu o dowolnej porze dnia i nocy, pozwalająca na dopasowanie czasu udziału w treningu do innych Twoich obowiązków
 • Rundy dziennie, w których możesz przyjrzeć się sobie, temu co dzieje się w Twoich myślach, emocjach i ciele
 • Wpisy tematyczne na tematy wybrane przez grupę
 • „Weekendowy luz” – dziel się z grupą swoimi radościami, pasjami, drobnymi sukcesami
 • Pytania, dyskusje, prośby o porady – to, co będzie się działo na treningu zależy również od Ciebie. W każdej chwili możesz zgłosić swoje pytanie lub prośbę do innych uczestniczek o podzielenie się ich doświadczeniem
 • 30-minutowa sesja podsumowująca po zakończeniu treningu (video rozmowa przez Skype lub Messenger)

 

Czas trwania i cena

Codziennie, przez 3 tygodnie na zamkniętej grupie @TworczaKobieta

Koszt:
249 zł (z czego 20% jest przeznaczone na wsparcie fundacji Twórcza Kobieta)

Zgłoszenia i informacje: warsztaty@tworczakobieta.pl (w tytule „trening z latarkami”

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata na konto Fundacji
Nr rachunku: 87 1140 2004 0000 3402 7484 1311

Poprzez aplikację DOTPAY
Tytułem: (trening z latarkami)

W przypadku rezygnacji uczestnika na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 7 dni przed rozpoczęciem zajęć Fundacja zwraca połowę wniesionej opłaty.

Korzyści

 • Zyskujesz szansę na pogłębienie relacji z samą sobą i innymi
 • Możesz uczestniczyć w dowolnym miejscu i o dowolnej porze – wystarczy połączenie z Internetem
 • Dzięki normom grupy i jej wsparciu zyskujesz szansę na wyrobienie w sobie nawyku dbania o siebie i poprawienie umiejętności komunikacyjnych
 • Trening prowadzi mężczyzna, co może się w pierwszym momencie wydawać pomysłem kontrowersyjnym, bo co mężczyzna może wiedzieć o problemach kobiet? Ale jeśli do tej pory wsparcie uzyskiwałaś głównie od kobiet, to trening może być dla Ciebie szansą na poszerzenie perspektywy o męski punkt widzenia.
 • Biorąc udział w treningu pomagasz innym kobietom (20% ceny jest przeznaczone na fundację Twórcza Kobieta)

 

Prowadzący

Trening prowadzi Rafał Stolarek. Rafał ukończył Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w INTRA, a obecnie uczy się w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. W ramach rozwijania swoich kwalifikacji, prowadzi również blog naszerelacje.pl. Uważa, że większość życiowych problemów wynika z relacji z samym sobą oraz z relacji z innymi i aktywnie stara się wspierać innych w rozwoju i poprawie jakości ich życia.

 

Twórcze, gorąco polecam ten trening. Brałam w nim udział online rok temu. Niezwykłe doświadczenie i ubogacenie siebie. Postanowiłam zaprosić Rafała, abyście i Wy mogły doświadczyć niezwykłej przygody i pozyskać głębszą świadomość w zakresie swoich potrzeb i relacji .
Agnieszka Pisula
Prezes Fundacji Twórcza Kobieta